top of page

EXPERTNÍ SLUŽBY FARMÁM

Máte sociální farmu nebo jí plánujete založit? Jsme tu pro Vás! Rádi Vám poradíme a nebo Vás dále napojíme například na sociální farmáře s dlouholetými zkušenostmi nebo další experty v této oblasti.

Potřebujete pomoci s konkrtétní službou? Nabízíme pomoc v oblasti odbytu, grantové podpory, právní pomoci, úřadu práce sociálním farmářům nebo těm, kteří plánují založit sociální farmu. 

Služby poskytujeme těm, kteří hospodaří na zemědělské půdě, pečují o sady, nebo se zabývají chovem včel, podnikají v oblasti prvovýroby, kde zpracovávají zeleninu, ovoce, bylinky nebo včelí produkty. Na základě vzájemného respektu vytvářejí pracovní místa pro zaměstnance se specifickým potřebami, jsou otevřeni spolupráci a partnerskému přístupu, ve své praxi ctí potřeby hospodářských zvířat a šetrné zacházení s půdou i krajinou a chtějí realizovat svůj záměr, který není výlučně spjatý s maximalizací zisku.

Služby jsou také určeny projektům, které jsou ve stádiu přípravy a chtějí výše zmíněné realizovat v budoucnu, ekologickým farmám, které chtějí prvky sociálního zemědělství začlenit do svého provozu. 

Pro více informací o službách nás neváhejte kontaktovat, rádi s Vámi zdarma projdeme, jaké služby by pro Vaš podnik byly vhodné.

 

Untitled design (13).png

Grantová služba

Chybí Vám finance na chod farmy nebo na nový projekt?

 

Spolupracujeme s grantovým specialistou, který se pokusí najít financování pro Váš projekt. Vstupní konzultace jsou zdarma.

Odbyt

Hledáte nové odbytové kanály?

Připravili jsme pro Vás přehled odbytových kanálů a některé z možností pro Vás můžeme zprostředkovat nebo Vás napojit na ty, kteří Vám pomohou.

Právnické služby

Potřebujete pomoci s právními záležitostmi?

Spolupracujeme s právníky, kteří mají zájem pomáhat sociálním farmářům.

Úřad práce

Máte farmu a chcete v rámci svého provozu zprostředkovat pracovní příležitosti znevýhodněným na trhu práce?

I s tím Vám můžeme pomoci...

SoFarm_kolibrik.png
bottom of page