top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraVeronika Šlapáková

MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCE

english bellow


🟢Posunuli jsme se o krok dál a navázali spolupráci se zahraničními organizacemi. Společně s partnery z Německa, Slovenska, Polska, Itálie a ještě s další českou organizací pracujeme na projektu pro podporu sociálního zemědělství v Evropě 🤩🌻🌱.

🟢Minulý týden proběhl kick-off meeting v Praze a rozjíždíme první část projektu – podrobnosti brzy.

🟢Výlet jsme si udělali na Komunitní zahrada Pastvina, kde jsme si poslechli inspirativní příběh Aničky a Marca, který nám zase připomenul, že to není vůbec jednoduché, ale stojí to za to!

spolu s PETRARCA; Druživa; ARID; GAL MERIDAUNIA; Institute of European Professional Studies - IEPSINTERNATIONAL COOPERATION

🟢We went one step further and established cooperation with foreign organizations. Together with the partners from Germany, Poland, Slovakia, Italy and one more Czech organization we are working on a project "SOFARM - Support of Social and Inclusive Farming".

🟢The kick-off meeting took place in Prague last week and we are launching the first part of the project - details coming soon!

🟢We took a trip to Komunitní zahrada Pastvina, where we listened to the inspiring story of Anička and Marco, which again reminded us that it is not easy at all, but it is worth it!11 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page